دوره آموزش سلامت در اسلام با موضوع تغذیه سالم

دوره آموزش سلامت در اسلام با موضوع تغذیه سالم

ششمین دوره آموزش سلامت در اسلام با موضوع تغذیه سالم در آیات و روایات به همت واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت سلام الله علیها در حرم بانوی کرامت برگزار می شود.
به همت واحد معارف خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت سلام الله علیها ششمین دوره آموزش سلامت در اسلام با موضوع تغذیه سالم در آیات و روایات ویژه خواهران برگزار می‌شود.

این دوره به صورت حضوری در حرم مطهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و با تدریس استاد دکتر فرهاد گلبرگ، محقق و پژوهشگر عرصه تغذیه اسلامی و متخصص گیاهان دارویی برگزار می شود.

سرفصل های این دوره آموزشی شامل اهمیت و تعریف سلامت و عافیت در اسلام، بررسی و شناخت عوامل بیماری ها، بررسی اهمیت و شروط تغذیه سالم، مبانی مزاج شناسی و شناخت طبایع بدن، آشنایی با انواع سویق و نقش آنها در سلامت پایدار، طرز تهیه غذاهای سالم و مقوی و راهنمای تولید محصولات طبیعی در راستای تقویت اقتصاد خانواده است.

علاقه مندان برای ثبت نام در این دوره می توانند تا ۴ مردادماه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۴ به مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت سلام الله علیها واقع در شبستان حضرت نجمه خاتون حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها مراجعه کنند.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از این دوره و دیگر دوره های آموزشی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت سلام الله علیها ویژه خواهران می توانید با واحد معارف خواهران این مرکز به شماره ۰۲۵۳۷۱۷۵۵۰۴ تماس حاصل فرمایید.

توصیه شده برای شما

دیدگاه خود را بنویسید