برگزاری دومین جلسه اولیاء با حضور نابغه قرآنی جهان اسلام

برگزاری دومین جلسه اولیاء با حضور نابغه قرآنی جهان اسلام

برگزاری دومین جلسه اولیاء با حضور نابغه قرآنی جهان اسلام و استاد بین‌المللی حفظ قرآن کریم
جلسه عمومی اولیاء و اساتید  مرکز قرآن و حدیث
با محوریت تشویق قرآن‌آموزان کلاس‌های قرائت به شرکت در کلاس‌های حفظ برگزار شد.
🔹در این جلسه که به دعوت مشترک بخش حفظ و قرائت برادران مرکز قرآن و حدیث حرم مطهر در شبستان حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها برگزار شد، حافظ کل قرآن کریم آقای علی اصغر شیرزاد به عنوان دانش‌آموخته مرکز به اجرای برنامه پرداخت و اساتید در باب موضوع جلسه سخنانی ایراد کردند.
🔸در این نشست که در فضایی بسیار معنوی در نزدیک‌ترین مکان به مضجع شریف بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها برگزار شد، نابغه قرآنی جهان اسلام حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیدمحمدحسین طباطبایی مطالبی در باب فضیلت و اهمیت آموزش و تربیت قرآنی فرزندان و ظرفیت بالای حفظ قرآن در رشد و تکامل نسل آینده و دوری از مخاطرات و مفاسد اجتماعی و دینی بیان نمودند.
🔹در ادامه این جلسه نیز یکی از اساتید مطرح کشوری و بین‌المللی و حافظ کل قرآن کریم حجت الاسلام والمسلمین مهندسی، تشویق فرزندان به ادامه دادن مسیر یادگیری قرآن و به صورت خاص حضور در کلاس‌های آموزش حفظ قرآن کریم را یکی از وظایف مهم اولیاء دانسته و خاطرنشان کردند، ارتباط مستمر والدین با اساتید و مجموعه مرکز قرآن و حدیث موجب بالارفتن سطح آموزش و برطرف شدن سریع آسیب‌های آموزشی و تربیتی آنان خواهدشد.
🔸ایشان افزودند، نیاز قرآن‌آموزان به حضور در برنامه‌های قرآنی می‌بایست با لطایفی از سوی والدین به آنها گوشزد شود که لازمه این مهم ایجاد فضای صمیمی و رفاقت بین پدر و مادر با فرزند است.
این استاد مطرح آموزش‌های قرآن در پایان توصیه اکید کردند که همه خانواده‌ها برای ادامه حضور فرزندان خود در کلاس‌های مرکز و ثبت نام در کلاس‌های حفظ پس از پایان ایام تابستان، دغدغه و پیگیری لازم را داشته و در ایام ثبت نام کلاس‌های فصل پاییز به دفتر مرکز قرآن و حدیث مراجعه نمایند.
🔹خاطرنشان میشود ثبت نام کلاس‌های قرآنی و حدیثی مرکز قرآن و حدیث حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها در ترم پاییز از روز شنبه دوم مهر آغاز و تا پنجشنبه چهاردهم مهرماه ادامه خواهد داشت.

توصیه شده برای شما

دیدگاه خود را بنویسید