مسابقات فصلی واحد آموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث

مسابقات فصلی واحد آموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث

واحد آموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت سلام الله علیها با هدف تقویت مهارتهای آموزشی و ایجاد فضای رقابت سالم میان قرآن آموزان، مسابقات فصلی قرآن کریم را برگزار کرد.
این مسابقات در تاریخ  ۲۷ آبان ماه با حضور ۱۲ داور و ۶ ناظر برای خواهران و برادران در مقاطع سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال به صورت برخط(آنلاین) برگزار شد.
این دوره مسابقات فصلی واحد آموزش مجازی در  رشته های حفظ یک جزء، حفظ سه جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ده جزء، تجوید و ترتیل برگزار شد.
در این دوره، ۱۴۰ شرکت کننده در رشته های حفظ ، ترتیل و تجوید بایکدیگر به رقابت پرداختند و در مجموع در بخش برادران مقطع سنی بالای ۱۶ سال  در رشته حفظ ده جزء  آقای علی ادبی فیروز جایی، رتبه اول، عبد الله محمدی رتبه دوم و سید محمد حسین حسینی کریمی رتبه سوم را کسب کردند.
همچنین در رشته حفظ پنج جزء برادران بالای ۱۶ سال  محمد حسین اکبری  رتبه اول را کسب کرده است و در  رشته ترتیل بالای ۱۶ سال امیر حسین قابشی رتبه اول، ، محمد حسین جعفری پایدار رتبه دوم را به دست اورد.
 در مقطع سنی زیر ۱۶ سال در رشته حفظ یک جزء علی سجاد حسینی رتبه اول،  امیرعلی بلندی رتبه دوم و  علی سعادتی تبار و  حسین مهدی به صورت مشترک رتبه سوم مسابقات را کسب کردند.
در بخش برادران تمامی شرکت کنندگان می توانند برای  دریافت امتیاز خود به شناسه @Quranharam در ایتا پیام ارسال کنند.

همچنین در این دوره از مسابقات در مقطع سنی خواهران

بالای ۱۶ سال در رشته حفظ ده جزء :فاضله علیزاده رتبه اول،  عارفه زهرا اکبری رتبه دوم و  فاطمه قرائی رتبه سوم را کسب کرد.
در رشته حفظ پنج جزء مقطع سنی بالای ۱۶ سال  مرضیه رضائیان رتبه اول،  فاطمه تقی نسب رتبه دوم و فاطمه فلاح رتبه سوم را کسب کرده و 
در رشته حفظ سه جزء بالای ۱۶ سال  فاطمه علیزاده رتبه اول،  فاطمه شریف زاده رتبه دوم و  زهرا جهانبخش رتبه سوم را کسب کرد.
همچنین در رشته حفظ یک جز بالای ۱۶ سال  راضیه مطهری رتبه اول،  صدیقه موقر رتبه دوم و  مطهره عین الله زاده رتبه سوم را به دست آوردند.
در رشته ترتیل بالای ۱۶ سال در این دوره از مسابقات  سیده محدثه بتول رتبه اول ، سمانه جلوند رتبه دوم و  مریم مقیسه رتبه سوم را کسب کرده است.

فاطمه امیدیان، اعظم عسکری  و زهرا صباغی  در رشته تجوید بالای ۱۶ سال  نیز به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
اضافه بر این  خواهران زیر ۱۶ سال در این دوره از مسابقات نیز در رشته حفظ ده جزء به ترتیب فاطمه بختیاری رتبه اول، را کسب کردند  و در رشته حفظ پنج جز  ساناز رسولی رتبه اول را کسب کرد و در  رشته حفظ سه جزء:خانم ها  زینب صالحی،  زهرا معظمی و  هانیه رضائی نور به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در رشته حفظ یک جزء نیر خانم ها  حنانه زرائی ها، فاطمه رئیسی و معصومه پیرمرادیان موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند. و در رشته تجوید فاطمه خاکی، زینب طالبی و  مهلا قلی وند نیز موفق به کسب  رتبه های اول تا سوم شدند.
لازم به ذکر است، تمامی شرکت کنندگان  خواهر در این دوره از مسابقات می توانند برای  دریافت امتیاز خود به شناسه @Quranharam در ایتا پیام دهند.

توصیه شده برای شما

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

۲
۵
۰ ٪
۴
۰ ٪
۳
۰ ٪
۲
۰ ٪
۱
۰ ٪
سید حامد هدایتی
سید حامد هدایتی
۱۴۰۱-۰۸-۳۰ ۰۰:۱۵

چگونه ثبت نام کنم

سید حامد هدایتی
علی صحرایی
۱۴۰۱-۰۸-۳۰ ۱۷:۲۲

سلام و احترام مسابقات فصلی ویژه فراگیران واحد مجازی مرکز هست و ثبت نام اون هم از بین این عزیزان انجام شده...شما هم میتونید با شرکت در کلاس های متنوع واحد آموزش مجازی در این مسابقات شرکت کنید موفق باشید